U iNEEDle kolejny fantastyczny dzień! Właśnie dziś ogłaszamy współpracę z Beatą  – totalną profesjonalistką i specjalistką, w każdym zagadnieniu związanym z szyciem 🙂 Dla Beaty szycie z pewnością nie jest problemem i jak się okazuje niewiele chyba takich rzeczy w ogóle jest – ponieważ Beata SAMA stworzyła swoją stronę internetową 🙂 Z Beatą bardzo nam jest po drodze, ponieważ tak jak i my wyznaje zasadę, że nie ma rzeczy niemożliwych, a przede wszystkim uważa, że szycie to wspaniała pasja i że każdy szyć może!:) Właśnie dlatego razem będziemy tworzyli dla Was filmiki instruktażowe, dzięki którym odkryjecie jak wielką przyjemność może  dawać tworzenie własnych ubrań. Będziemy wyjaśniali też trudniejsze zagadnienia związane z szyciem oraz te, które trudne nie są ale czasem ciężko znaleźć na nie odpowiedź.

Pierwszy filmik opracowany przez Beatę odpowie Wam na pytanie, które może się przydać przy szyciu spódnicy Florence czy Fiony lub spodni Charlotte czy Simone: Jak wszyć kryty zamek do spódnicy lub spodni?

Zapraszamy również do odwiedzenia strony Beaty, gdzie można wykupić kursy online dotyczące szycia https://www.perfectduo50.com/  oraz gdzie wkrótce pojawią się kursy na bazie także i naszych wykrojów.

PODOBAŁO CI SIĘ? UDOSTĘPNIJ WPIS