To co nosimy na sobie jest nieodłączną częścią naszej rzeczywistości i wyrazem naszej osobowości. Każdy z nas ubranie potrafi kupić – ale! – nie każdy potrafi stworzyć. Przyszedł czas na zmianę. Celem iNEEDle jest sprawić, aby KAŻDY kto ma chęć urozmaicenia swojej garderoby i nadać jej swojego osobistego charakteru otrzymał taką szansę.

Pewnie spytasz: Niby jak to może się stać, skoro niektórzy mają „dwie lewe”?

Otóż, odpowiedź jest prosta – może się stać, bo wykroje iNEEDle są tak zrozumiałe w przekazie i łatwe w obsłudze, że nawet „dwie lewe” sobie z tym bez problemu poradzą. Nasz zespół wraz ze specjalistami spędził wiele godzin na dopieszczaniu wszystkich elementów składowych oferowanych przez nas wykrojów, tak aby przekaz był jak najbardziej zrozumiały i przyjazny w odbiorze. Jednak to nie koniec. Powołując do życia iNEEDle zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że wśród nas jest wiele osób, których marzeniem jest sięgnąć do maszyny. Niestety, czasem instrukcje, a czasem po prostu Internet oferuje niejasne bądź skomplikowane wyjaśnienie zagadnień związanych z szyciem. Dlatego postanowiliśmy wspomóc początkujących, dołączając do wykrojów przejrzystą instrukcję „jak szyć krok po kroku” wraz z uzupełnieniem o elementy graficzne – dokładnie tak jak dobry przepis kucharski J Nasze wskazówki są z Tobą od samego początku – dosłownie – bo od opakowania, aż do wciągnięcia na grzbiet wymarzonej bluzki.  I znowu pewnie zapytasz: Jak to możliwe?!

            Koperty, w których znajdują się wykroje zostały opatrzone oznaczeniami wskazującymi poziom trudność. Jeśli nic jeszcze nie szyłaś, to najlepiej wybierz te koperty oznaczone 1 igiełką, ale w  naszym asortymencie znajdą się także wyzwania dla osób obytych z maszyną.

            Szanujemy Twój czas i pieniądze. Idąc tym tropem zwróciliśmy szczególną uwagę na jakość wykonania. Wykroje są zapakowane w trwałe, elegancko wykonane koperty, zawierające wszelkie istotne informacje. Jakie? Dzięki zdjęciu frontowemu od ręki możesz ocenić jak stworzona odzież prezentuje się „na żywo”, sprawdzić polecane materiały, ocenić różne warianty wykroju, przedstawione na jednym arkuszu. Rozwijając dalej ten wątek, również na opakowaniu wskazane jest ile potrzebujesz materiału, dzięki temu masz pewność, że materiału Ci nie zabraknie lub, że nie kupisz go za dużo.

           W środku czeka na Ciebie ponownie miłe zaskoczenie. Wykroje przygotowane są na trwałym papierze – nie musisz przerysowywać wzoru na kolejne kartki ani sklejać go. Rozkładając arkusz z pewnością zauważysz wspomniany wcześniej „przepis na szycie”, słowniczek najważniejszych pojęć, graficzne przedstawienie rozłożenia poszczególnych elementów na materiale, które zagwarantuje Ci, że części wykroju wytniesz z materiału w odpowiedni sposób i wykorzystasz dokładnie zakupioną ilość materiału. Dodatkowo – albo dla niektórych przede wszystkim – wykrój wygląda po prostu ładnie i miło na niego patrzeć. Jeden arkusz przedstawia rozmiary od 34 do 44 lub 46 w zależności od modelu – i między innymi te właśnie zastosowane przez nas kolorowe, oznaczone wzorkami linie rozmiarów, powodują, że miło jest na ten wykrój patrzeć 🙂 Każdy element wykroju ma własny numer wraz z nazwą – dodając do tego solidny papier otrzymujemy możliwość wielokrotnego użytku bez obawy o zniszczenie, czy pomieszanie z innymi wykrojami.

Jeśli korzystasz z bardziej zaawansowanych wykrojów, to bardzo prawdopodobne jest, że spotkasz się z trudniejszymi zadaniami. Jeśli coś jednak sprawi Ci trudność nie martw się – pomyśleliśmy o tym wcześniej – zamierzamy sukcesywnie budować bazę wiedzy i filmików instruktażowych na naszej stronie. Już niedługo pojawią się pierwsze z nich!

Na koniec, wrócę jeszcze do tego o czym wspominaliśmy na początku, że nasze wskazówki towarzyszą Ci, aż do momentu założenia przez Ciebie wymarzonej bluzki na grzbiet.

Na samym dole arkuszu z wykrojem nasi projektanci umieścili także rekomendacje innych modeli, komponujących się z tym, który obecnie trzymasz w rękach, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że Twoja stylizacja spowoduje totalny efekt „WOW”

            Jak sama widzisz, szycie nigdy wcześniej nie było takie proste. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy zawsze dostępni poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie i Facebooka.

        Do dzieła! Przeszyj to Sama!

Autor: Adam Juźwiak i Alina

PODOBAŁO CI SIĘ? UDOSTĘPNIJ WPIS