Konkurs MasterSzew 2019!

Opublikowano kategoria Bez kategorii tagi:

Szycie to dla Ciebie wspaniała zabawa, ale obawiasz się, że to co szyjesz jest zbyt mało profesjonalne by pokazywać to innym, a co dopiero na wystawie!

A może… szycie to Twoje życie i marzysz o tym, żeby Twoje dzieła były prezentowane na pokazach lub tworzyły wystawy?
A może…
…marzysz o tym żeby mieć kontakt z celebrytami?
…marzysz o wzięciu udziału w fantastycznym konkursie, w którym zamienisz się w projektanta?
W konkursie, w który angażują się także gwiazdy, gdzie oprócz wspaniałych materiałów wykorzystasz garderobę, przekazaną przez znane osoby, do stworzenia swojego projektu, który będzie stanowił część wystawy, dostępną dla odwiedzający z całego świata?

Jeśli tak, to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie!
Ale czekaj to jeszcze nie koniec!

Twoje dzieło wspomoże potrzebujących wspieranych przez Fundację Program Pomocy Pierwsza Praca, a Ty możesz wygrać wspaniałe nagrody!
…………
Partnerami wydarzenia są: FORMA Poznańska Szkoła Konstrukcji Ubioru, celebrity2use, Janome Polska, Elna Polska, miekkie.com, Fabric Shop, Hurtownia Dodatków Krawieckich U Stefana, Kura WarzywStrefa kroju i szycia / kursy kroju i szycia, PerfectDuo – Kursy krawieckie – Szycie przez duże S wraz z naszymi partnerami, chcemy zachęcić do kreatywności, tworzenia i do robienia czegoś po prostu fajnego – czyli szycia. Chcemy wspólnie z Wami – Uczestnikami pokazać, szczególnie młodym że jest alternatywa do „szwędania” się po galeriach handlowych, która też pozwala być modnym! Konkurs polega na tym, iż Wy – uczestnicy w podziale na grupy hobbystów i profesjonalistów (po 15 uczestników na grupę) w momencie rozpoczęcia konkursu dowiecie się: jaki wykrój iNEEDle został wybrany przez nas do modyfikacji, jakie macie materiały do dyspozycji oraz jakie możecie wykorzystać ubrania przekazane przez celebrytów do przeróbki w celu stworzenia swojego niepowtarzalnego projektu. Tutaj liczy się głównie kreatywność i pomysł na własną interpretację/przerobienie wykroju oraz ilość wykorzystanych materiałów pochodzących z ubrań przekazanych przez gwiazdy. Wasze powstałe podczas „szycia na żywo” prace zostaną ocenione, a ostatniego dnia targów będą prezentowane podczas ciekawej wystawy, na której będzie głosować też publiczność! Wasze dzieła zostaną przekazane celebrity2use, wspierającej Bank ubrań działający na rzecz Fundacji Program pomocy pierwsza praca, której celem jest aktywizacja zawodowa to znaczy odnajdywanie potencjałów i talentów oraz pomoc w znalezieniu pracy obecnym i byłym wychowankom ośrodków opiekuńczo-wychowawczych jak również rodzin zastępczych.

Konkurs wspierają takie gwiazdy jak Julia Kamińska, Agnieszka Mrozińska, Ewa Cichocka, Agnieszka Sienkiewicz, Marta Karwacka, Ola Kwaśniewska, Zespół Enej, Bastek Czernek

Regulamin oraz zapisy: https://fasttextile.com/masterszew/
To jak? Przeszyjesz to z nami? 🙂

PODOBAŁO CI SIĘ? UDOSTĘPNIJ WPIS